Renkama grupė: Darbuotojų atleidimo proceso valdymas ir atsisveikinimas: psichologiniai atleidimo pokalbio ir darbo su likusiais darbuotojais aspektai

Pagrindinės temos:

  • Atleidimo proceso valdymo priemonės – organizacijos įvaizdžiui ir bendradarbiavimo išlaikymui;
  • Vadovo vaidmuo;
  • Darbuotoju atleidimas, naudojantis „kitų rankomis“. Konsultantų patirtis: ar lojalumo ir kiti tyrimai suteikia pagrindą tapti „sanitarais“?
  • Mobingo (psichologinio spaudimo) taikymas – psichologinė agresija prieš „auką“?
  • Finalinio pokalbio struktūra, sunkumai ir finalas. Praktika ir konkrečių atvejų analizė.
  • Asmeninių reakcijų į pokytį (darbo praradimą ar perkėlimą į kitas pareigas) suvaldymas.

Skirta: vadovams ir specialistams, kurie, susiklosčius įvairioms situacijoms, privalo atleisti savo darbuotojus ir nori išmokti „neskausmingai“ sau ir darbuotojui atlikti atleidimo procesą.

Seminaro lektorė – Aistė Mažeikienė. Organizacijų konsultantė, turinti 14 metų viešojo kalbėjimo patirtį (kaip lektorė, dėstytoja ir „galvų medžiotoja“), taip pat parašiusi vadovėlį „Verslo derybos“ (VGTU, 2011 m.) ir eilę populiarių straipsnių Lietuvos bei užsienio verslo, mokslo ir populiariuose leidiniuose. Organizacinės psichologijos magistrė (VU, 1999 m.). 9 metus konsultavo personalo paieškos, atrankos klausimais, 14 metų kuria, organizuoja ir veda įvairių organizacijų (verslo, viešųjų ir valstybinių) darbuotojų mokymus.

Seminaro data: grupė renkama; data derinama

Kaina: kaina asmeniui – 100 Eur (su PVM)

Informacija apie mokymus: mob.tel. +370 610 48863, agne@supremus.lt

REGISTRACIJOS-ANKETA

Sertifikacija
2011 12 12 pagal Vidaus reikalų ministro 2011 m. gruodžio 12 d. įsakymą Nr. 1V-907 dėl Vidaus reikalų ministro 2010 m. balandžio 09 d. įsakymo Nr. IV-219 “Dėl valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo” papildymo VšĮ “Ekodiena” įtraukta į Valstybės tarnautojų  kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą.
Supremus.Lt yra VšĮ “Ekodiena” įsteigtas mokymų centras.